TANČÍRNY ve Východních Čechách - zde najdete další restaurace s tanečním parketem, nebo se salónkem, či sálem v okrese Náchod i v celých Východních Čechách.
TANČÍRNY ve Východních Čechách - zde najdete další restaurace s tanečním parketem, nebo se salónkem, či sálem v okrese Náchod i v celých Východních Čechách.
Na Kovárně je restaurace a penzion s teplou kuchyní, se salónkem a s terasou. Nachází se na náměstí na Novém Hrádku u Nového Města nad Metují, v okrese Náchod.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Oblíbené odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
DJs v okolí

DJs v okolí

Vyhledání DJů v blízkém okolí - DJs pro Váš večírek, svatbu, nebo párty
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Rubriky

Historie a současnost Restaurace Na Kovárně Nový Hrádek
Restaurace Na Kovárně na Novém Hrádku je v suterénu budovy patrně starého hostince. Tomu nasvědčuje část klenutého stropu u výčepu, a nízké číslo popisné 23. Na tuto část hospody navazuje oddělený (delší, užší) salónek, který budí dojem novodobějšího přístavku k penzionu Na Kovárně. Na konci protáhlého salónku je krb, v kterém se často rožní maso dle přání a chuti zákazníků. Restaurační prostory jsou méně prosvětlené denním světlem, a salonek má 3 malá okna ve výšce, což vytváří spolu s dřevěným obkladem stěn a s již zmíněným krbem svou osobitou atmosféru. Kapacita salonku je udávána pro 40 až 60 hostů. Dále je uváděno, že vnitřní vybavení podniku má 90 míst.
Penzion Na Kovárně Nový Hrádek má pro ubytování k dispozici dva pokoje se sociálním zařízením (dvoulůžkový s možností přistýlky a dvouložnicový pro dvě lůžka s možností přistýlky).
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2093"
zvětšit

zvětšit

centrum Nového Hrádku - označena Restaurace Na Kovárně
Adresa:

Restaurace a penzion Na Kovárně
Náměstí 23
549 22  Nový Hrádek


Majitel:

Libor Přibyl
T:  491 478 152,   M:  724 282 701
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one