TANČÍRNY ve Východních Čechách - zde najdete další restaurace s tanečním parketem, nebo se salónkem, či sálem v okrese Náchod i v celých Východních Čechách.
TANČÍRNY ve Východních Čechách - zde najdete další restaurace s tanečním parketem, nebo se salónkem, či sálem v okrese Náchod i v celých Východních Čechách.
Na Kovárně je restaurace a penzion s teplou kuchyní, se salónkem a s terasou. Nachází se na náměstí na Novém Hrádku u Nového Města nad Metují, v okrese Náchod.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Oblíbené odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
DJs v okolí

DJs v okolí

Vyhledání DJů v blízkém okolí - DJs pro Váš večírek, svatbu, nebo párty
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Svatební hostiny, oslavy a večírky

Nabídka hotových i minutkových jídel, pěti druhů točeného piva a dalších alkoholických a nealkoholických nápojů, společně s využitím salónku pro 40 až 60 hostů umožňuje pořádat v Restauraci Na Kovárně Nový Hrádek soukromé hostiny, svatby, firemní i soukromé večírky a oslavy.
Kovárna na Novém Hrádku navíc nabízí možnost opékání či rožnění v krbu, což mohou zejména ocenit například účastníci akcí, jako jsou srazy a firemní večírky.
Hudbu na svatbu a večírky si snadno a výhodně zajistíte na webu MUSIC POPTÁVKY pro Východní Čechy, nebo též můžete přímo oslovit svatební DJe z okolí zde - DJs v okolí.
.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit

zvětšit

centrum Nového Hrádku - označena Restaurace Na Kovárně
Adresa:

Restaurace a penzion Na Kovárně
Náměstí 23
549 22  Nový Hrádek


Majitel:

Libor Přibyl
T:  491 478 152,   M:  724 282 701
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one